Satilik Villa, Marousi, Athens, Yunanistan, Themistokleous 27

Satilik - Cod. 20694

  • Tipoloji: Villa
  • Bölge: 300 m²
  • Daire No: 11
  • Kat: 3

Tesiste iki ve 300 metrekarelik ms toplam bir buçuk katlı bir ev olduğunu. Evin yer aldığı arazinin 450 metrekarelik ms'dir. Alan metro istasyonu (8 dakika yürüme mesafesinde) yakın ve aynı zamanda ev dışında daha fazla veya daha az durur bir yerel belediye otobüs ile ulaşılabilir. Evden yürüme mesafesinde okulların yanı sıra kreş istasyonları vardır. Alan sakin ve komşular, birbirlerine "bilmek" ve yıllarca orada yaşamış yaşayan insanların çoğu "dost" alanı olarak karakterize edilir.
Evi kendi giriş (bir köşe caddesi üzerinde yer alan) ile diğer her biri üst üste iki bağımsız evler bölünür.
Zemini taş 1961 etrafında inşa 115 sq ms olduğunu. İki yatak odası, bir mermer banyo, bir işletim şömineli büyük bir oturma odası, ayrı bir yemek odası ve bir ofis veya başka bir şey olarak kullanılabilir ekstra bir oda ile bir mutfak vardır. Hemen hemen her odasında dolaplar vardır. Bu büyük bir veranda ile çevrili ve evin etrafında bir bahçe erişimi vardır. Iki araçlık kapalı otopark alanı mevcuttur. Bir bodrum merkezi ısıtma sistemi, aynı zamanda evler hem ısıtma bulunmaktadır zemin katta bir depo olarak kullanılır.
Birinci kattaki evin birinci katında ayrı bir yemek odası ile bir işletim şömine, mutfak, iki yatak odası ile geniş bir oturma odası vardır 1974 ve bir etrafında inşa 185 metrekarelik ms'de bir maisonette (bir buçuk kat), bir banyo. Aynı zamanda evin etrafında geniş bir veranda vardır. İkinci katta iki küçük balkon ve büyük bir banyo ile diğer iki yatak odası vardır.
Çatının iç (tavan) üst kattaki ev için bir depolama alanı olarak kullanılan ve her odasında dolaplar söz konusudur.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB